Praha
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A - základní část
Skupina B - základní část
Skupina C - základní část
Semifinále - skupina A
Semifinále - skupina B
Skupina 10. - 15. místo
Finálový turnaj
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Společný přebor mladších žáků
1. turnaj, 20.3.2016, Chodov
20.3.2016
09:00
BJ001
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha I
20.3.2016
09:40
BJ002
Házená Mělník A
-
Jiskra Zruč n. S.
20.3.2016
10:20
BJ003
Dukla Praha I
-
HC Kolín
20.3.2016
11:00
BJ004
Jiskra Zruč n. S.
-
TJ JM Chodov
20.3.2016
11:40
BJ005
HC Kolín
-
Házená Mělník A
20.3.2016
12:20
BJ006
Dukla Praha I
-
Jiskra Zruč n. S.
20.3.2016
13:00
BJ007
TJ JM Chodov
-
Házená Mělník A
20.3.2016
13:40
BJ008
Jiskra Zruč n. S.
-
HC Kolín
20.3.2016
14:20
BJ009
Házená Mělník A
-
Dukla Praha I
20.3.2016
15:00
BJ010
HC Kolín
-
TJ JM Chodov
2. turnaj, 9.4.2016, Zruč
9.4.2016
09:00
BJ031
Jiskra Zruč n. S.
-
TJ JM Chodov
9.4.2016
09:40
BJ032
HC Kolín
-
Dukla Praha I
9.4.2016
10:20
BJ033
TJ JM Chodov
-
Házená Mělník A
9.4.2016
11:00
BJ034
Dukla Praha I
-
Jiskra Zruč n. S.
9.4.2016
11:40
BJ035
Házená Mělník A
-
HC Kolín
9.4.2016
12:20
BJ036
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha I
9.4.2016
13:00
BJ037
Jiskra Zruč n. S.
-
HC Kolín
9.4.2016
13:40
BJ038
Dukla Praha I
-
Házená Mělník A
9.4.2016
14:20
BJ039
HC Kolín
-
TJ JM Chodov
9.4.2016
15:00
BJ040
Házená Mělník A
-
Jiskra Zruč n. S.
1. turnaj, 3.4.2016, Mladá Boleslav
3.4.2016
08:30
BJ011
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Sokol Úvaly B
3.4.2016
09:10
BJ012
MHK Milovice
-
Dukla Praha
3.4.2016
09:50
BJ013
Sparta Kutná Hora
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
3.4.2016
10:30
BJ014
Dukla Praha
-
Sokol Úvaly B
3.4.2016
11:10
BJ015
MHK Milovice
-
Sparta Kutná Hora
3.4.2016
11:50
BJ016
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Dukla Praha
3.4.2016
12:30
BJ017
Sokol Úvaly B
-
MHK Milovice
3.4.2016
13:10
BJ018
Dukla Praha
-
Sparta Kutná Hora
3.4.2016
13:50
BJ019
MHK Milovice
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
3.4.2016
14:30
BJ020
Sokol Úvaly B
-
Sparta Kutná Hora
2. turnaj, 10.4.2016, Úvaly
10.4.2016
09:00
BJ041
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Sokol Úvaly B
10.4.2016
09:40
BJ042
MHK Milovice
-
Dukla Praha
10.4.2016
10:20
BJ043
Sparta Kutná Hora
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
10.4.2016
11:00
BJ044
Sokol Úvaly B
-
MHK Milovice
10.4.2016
11:40
BJ045
Dukla Praha
-
Sparta Kutná Hora
10.4.2016
12:20
BJ046
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
MHK Milovice
10.4.2016
13:00
BJ047
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Úvaly B
10.4.2016
13:40
BJ048
Dukla Praha
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
10.4.2016
14:20
BJ049
MHK Milovice
-
Sparta Kutná Hora
10.4.2016
15:00
BJ050
Sokol Úvaly B
-
Dukla Praha
1. turnaj, 2.4.2016, Loko Vršovice
2.4.2016
09:00
BJ021
Lokomotiva Vršovice
-
Sokol Vršovice
2.4.2016
09:40
BJ022
Házená Mělník B
-
Sokol Úvaly A
2.4.2016
10:20
BJ023
Sokol Vršovice
-
Spartak Příbram
2.4.2016
11:00
BJ024
Sokol Úvaly A
-
Lokomotiva Vršovice
2.4.2016
11:40
BJ025
Spartak Příbram
-
Házená Mělník B
2.4.2016
12:40
BJ026
Sokol Vršovice
-
Sokol Úvaly A
2.4.2016
13:00
BJ027
Lokomotiva Vršovice
-
Házená Mělník B
2.4.2016
13:40
BJ028
Sokol Úvaly A
-
Spartak Příbram
2.4.2016
14:20
BJ029
Házená Mělník B
-
Sokol Vršovice
2.4.2016
15:00
BJ030
Spartak Příbram
-
Lokomotiva Vršovice
2. turnaj, 10.4.2016, Sokol Vršovice (poř. Mělník)
10.4.2016
09:00
BJ051
Házená Mělník B
-
Sokol Vršovice
10.4.2016
09:40
BJ052
Lokomotiva Vršovice
-
Sokol Úvaly A
10.4.2016
10:20
BJ053
Sokol Vršovice
-
Spartak Příbram
10.4.2016
11:00
BJ054
Lokomotiva Vršovice
-
Házená Mělník B
10.4.2016
11:40
BJ055
Sokol Úvaly A
-
Spartak Příbram
10.4.2016
12:20
BJ056
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice
10.4.2016
13:00
BJ057
Házená Mělník B
-
Sokol Úvaly A
10.4.2016
13:40
BJ058
Spartak Příbram
-
Lokomotiva Vršovice
10.4.2016
14:20
BJ059
Sokol Úvaly A
-
Sokol Vršovice
10.4.2016
15:00
BJ060
Spartak Příbram
-
Házená Mělník B
3. turnaj A, 30.4.2016, Břve
30.4.2016
08:30
BJ081
Dukla Praha I
-
Sokol Vršovice
30.4.2016
09:10
BJ082
TJ JM Chodov
-
Sokol Úvaly A
30.4.2016
09:50
BJ083
Sokol Vršovice
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
30.4.2016
10:30
BJ084
Sokol Úvaly A
-
Dukla Praha I
30.4.2016
11:10
BJ085
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ JM Chodov
30.4.2016
11:50
BJ086
Sokol Vršovice
-
Sokol Úvaly A
30.4.2016
12:30
BJ087
Dukla Praha I
-
TJ JM Chodov
30.4.2016
13:10
BJ088
Sokol Úvaly A
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
30.4.2016
13:50
BJ089
TJ JM Chodov
-
Sokol Vršovice
30.4.2016
14:30
BJ090
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Dukla Praha I
4. turnaj A, 8.5.2016, Úvaly
8.5.2016
09:00
BJ111
Sokol Úvaly A
-
TJ JM Chodov
8.5.2016
09:40
BJ112
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha I
8.5.2016
10:30
BJ113
Sokol Úvaly A
-
Sokol Vršovice
8.5.2016
11:10
BJ114
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha I
8.5.2016
11:50
BJ115
Dukla Praha I
-
Sokol Úvaly A
8.5.2016
12:30
BJ116
TJ JM Chodov
-
Sokol Vršovice
5. turnaj A, 15.5.2016, Sokol Vršovice
15.5.2016
09:00
BJ117
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha I
15.5.2016
09:40
BJ118
TJ JM Chodov
-
Sokol Úvaly A
15.5.2016
10:30
BJ119
Sokol Vršovice
-
TJ JM Chodov
15.5.2016
11:10
BJ120
Dukla Praha I
-
Sokol Úvaly A
15.5.2016
12:00
BJ121
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha I
15.5.2016
12:40
BJ122
Sokol Úvaly A
-
Sokol Vršovice
3. turnaj B, 23.4.2016, hala Loko, (poř. Mělník)
23.4.2016
09:00
BJ061
Házená Mělník A
-
Lokomotiva Vršovice
23.4.2016
09:40
BJ062
Dukla Praha
-
Jiskra Zruč n. S.
23.4.2016
10:20
BJ063
Lokomotiva Vršovice
-
Sparta Kutná Hora
23.4.2016
11:00
BJ064
Jiskra Zruč n. S.
-
Házená Mělník A
23.4.2016
11:40
BJ065
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha
23.4.2016
12:20
BJ066
Lokomotiva Vršovice
-
Jiskra Zruč n. S.
23.4.2016
13:00
BJ067
Házená Mělník A
-
Dukla Praha
23.4.2016
13:40
BJ068
Jiskra Zruč n. S.
-
Sparta Kutná Hora
23.4.2016
14:20
BJ069
Dukla Praha
-
Lokomotiva Vršovice
23.4.2016
15:00
BJ070
Sparta Kutná Hora
-
Házená Mělník A
4. turnaj B, 8.5.2016, Břve
8.5.2016
08:30
BJ101
Dukla Praha
-
Lokomotiva Vršovice
8.5.2016
09:10
BJ102
Házená Mělník A
-
Sparta Kutná Hora
8.5.2016
09:50
BJ103
Jiskra Zruč n. S.
-
Dukla Praha
8.5.2016
10:30
BJ104
Lokomotiva Vršovice
-
Házená Mělník A
8.5.2016
11:10
BJ105
Sparta Kutná Hora
-
Jiskra Zruč n. S.
8.5.2016
11:50
BJ106
Dukla Praha
-
Házená Mělník A
8.5.2016
12:30
BJ107
Lokomotiva Vršovice
-
Sparta Kutná Hora
8.5.2016
13:10
BJ108
Házená Mělník A
-
Jiskra Zruč n. S.
8.5.2016
13:50
BJ109
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha
8.5.2016
14:30
BJ110
Jiskra Zruč n. S.
-
Lokomotiva Vršovice
5. turnaj B, 21.5.2016, Kutná Hora
21.5.2016
08:30
BJ123
Sparta Kutná Hora
-
Jiskra Zruč n. S.
21.5.2016
09:10
BJ124
Dukla Praha
-
Lokomotiva Vršovice
21.5.2016
09:50
BJ125
Jiskra Zruč n. S.
-
Házená Mělník A
21.5.2016
10:30
BJ126
Lokomotiva Vršovice
-
Sparta Kutná Hora
21.5.2016
11:10
BJ127
Házená Mělník A
-
Dukla Praha
21.5.2016
11:50
BJ128
Jiskra Zruč n. S.
-
Lokomotiva Vršovice
21.5.2016
12:30
BJ129
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha
21.5.2016
13:10
BJ130
Lokomotiva Vršovice
-
Házená Mělník A
21.5.2016
13:50
BJ131
Dukla Praha
-
Jiskra Zruč n. S.
21.5.2016
14:30
BJ132
Házená Mělník A
-
Sparta Kutná Hora
3. turnaj, 23.4.2016, Benátky (poř. Milovice)
23.4.2016
08:30
BJ071
MHK Milovice
-
Házená Mělník B
23.4.2016
09:10
BJ072
HC Kolín
-
Spartak Příbram
23.4.2016
09:50
BJ073
Sokol Úvaly B
-
Házená Mělník B
23.4.2016
10:30
BJ074
MHK Milovice
-
HC Kolín
23.4.2016
11:10
BJ075
Sokol Úvaly B
-
Spartak Příbram
23.4.2016
11:50
BJ076
Házená Mělník B
-
HC Kolín
23.4.2016
12:30
BJ077
MHK Milovice
-
Spartak Příbram
23.4.2016
13:10
BJ078
Sokol Úvaly B
-
HC Kolín
23.4.2016
13:50
BJ079
Házená Mělník B
-
Spartak Příbram
23.4.2016
14:30
BJ080
MHK Milovice
-
Sokol Úvaly B
4. turnaj, 7.5.2016, Kolín
7.5.2016
09:00
BJ091
HC Kolín
-
Házená Mělník B
7.5.2016
09:40
BJ092
MHK Milovice
-
Sokol Úvaly B
7.5.2016
10:20
BJ093
Spartak Příbram
-
Házená Mělník B
7.5.2016
11:00
BJ094
MHK Milovice
-
HC Kolín
7.5.2016
11:40
BJ095
Sokol Úvaly B
-
Spartak Příbram
7.5.2016
12:20
BJ096
Házená Mělník B
-
MHK Milovice
7.5.2016
13:00
BJ097
HC Kolín
-
Sokol Úvaly B
7.5.2016
13:40
BJ098
Spartak Příbram
-
MHK Milovice
7.5.2016
14:20
BJ099
Sokol Úvaly B
-
Házená Mělník B
7.5.2016
15:00
BJ100
HC Kolín
-
Spartak Příbram
5. turnaj, 22.5.2016, Příbram
22.5.2016
09:00
BJ133
Spartak Příbram
-
Sokol Úvaly B
22.5.2016
09:40
BJ134
Házená Mělník B
-
MHK Milovice
22.5.2016
10:20
BJ135
Sokol Úvaly B
-
HC Kolín
22.5.2016
11:00
BJ136
Spartak Příbram
-
MHK Milovice
22.5.2016
11:40
BJ137
Házená Mělník B
-
HC Kolín
22.5.2016
12:20
BJ138
Sokol Úvaly B
-
MHK Milovice
22.5.2016
13:00
BJ139
Spartak Příbram
-
Házená Mělník B
22.5.2016
13:40
BJ140
HC Kolín
-
MHK Milovice
22.5.2016
14:20
BJ141
Házená Mělník B
-
Sokol Úvaly B
22.5.2016
15:00
BJ142
HC Kolín
-
Spartak Příbram
Finálový turnaj
12.6.2016
08:00
BJ143
Dukla Praha
-
Sokol Vršovice
12.6.2016
08:40
BJ144
Dukla Praha I
-
Sokol Úvaly A
12.6.2016
09:20
BJ145
Házená Mělník A
-
Sparta Kutná Hora
12.6.2016
10:00
BJ146
Sokol Úvaly A
-
Sokol Vršovice
12.6.2016
10:40
BJ147
Házená Mělník A
-
Dukla Praha
12.6.2016
11:20
BJ148
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha I
12.6.2016
12:00
BJ149
Dukla Praha
-
Sokol Úvaly A
12.6.2016
12:40
BJ150
Sokol Vršovice
-
Sparta Kutná Hora
12.6.2016
13:20
BJ151
Dukla Praha I
-
Házená Mělník A
12.6.2016
14:00
BJ152
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Úvaly A
12.6.2016
14:40
BJ153
Dukla Praha I
-
Dukla Praha
12.6.2016
15:20
BJ154
Házená Mělník A
-
Sokol Vršovice
12.6.2016
16:00
BJ155
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha
12.6.2016
16:40
BJ156
Sokol Úvaly A
-
Házená Mělník A
12.6.2016
17:20
BJ157
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha I
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.