Praha
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
František Urban
Mateřský klub
Iuventa Michalovce
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.2.2019
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
22.5. 18:00
AW220
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
23 : 32
21.5. 18:00
AW219
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
22 : 31
15.5. 10:30
AW218
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
23 : 26
14.5. 17:30
AW217
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
30 : 25
6.5. 16:30
AW197
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce
20 : 35
30.4. 17:00
AW196
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
35 : 24
29.4. 17:30
AW195
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
36 : 14
16.4. 17:30
AW175
Iuventa Michalovce - HC Zlín
32 : 16
13.4. 18:30
AW176
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce
20 : 34
2.4. 17:30
AW160
Iuventa Michalovce - SHK Veselí n.M.
29 : 22
26.3. 18:00
AW150
Baník Most - Iuventa Michalovce
25 : 30
27.2. 18:00
AW137
Sokol Poruba - Iuventa Michalovce
25 : 25
20.2. 17:30
AW130
Iuventa Michalovce - HC Plzeň
41 : 17
6.2. 17:30
AW115
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
34 : 25
31.1. 17:00
AW111
Slavia Praha - Iuventa Michalovce
24 : 19
23.1. 17:30
AW098
Zora Olomouc - Iuventa Michalovce
23 : 35
5.1. 17:30
AW085
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
31 : 23
12.12. 17:30
AW100
Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava
43 : 14
6.12. 16:00
AW084
HC Zlín - Iuventa Michalovce
18 : 31
11.11. 17:30
AW072
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
37 : 17
7.11. 17:00
AW069
SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce
25 : 32
31.10. 17:30
AW059
Iuventa Michalovce - Baník Most
28 : 22
24.10. 17:30
AW046
Iuventa Michalovce - Sokol Poruba
24 : 20
28.9. 17:30
AW039
HC Plzeň - Iuventa Michalovce
20 : 37
27.9. 18:00
AW054
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
17 : 30
26.9. 18:00
AW024
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
22 : 31
19.9. 17:30
AW020
Iuventa Michalovce - Slavia Praha
31 : 24
12.9. 18:00
AW009
ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce
24 : 30
5.9. 17:30
AW007
Iuventa Michalovce - Zora Olomouc
34 : 20
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Všenory - Chodov B
23 : 30
video
online
Sparta - Tamburello
6.6. 20:15
video
online
Praha 4 "B" - Čambavamba
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B
14
13
0
1
411 : 319
26
2
Praha 4 "B"
13
9
2
2
391 : 305
20
3
Chodov B
14
8
1
5
365 : 362
17
4
Čambavamba
14
8
0
6
375 : 341
16
5
Tamburello
13
4
1
8
295 : 340
9
6
Všenory
14
4
0
10
336 : 357
8
7
Sparta
12
3
0
9
276 : 323
6
8
L.Vršovice B
14
3
0
11
313 : 415
6
Tabulka střelců
Lukáš Friedel
SK Praha 4 B
83
Miroslav Říha
HC Čambavamba
71
Jiří Bittman
TJ JM Chodov B
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Friedel
SK Praha 4 B
35
Pavel Černý
HC Čambavamba
18
Jan Šulc
Tamburello Praha
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miroslav Říha
HC Čambavamba
28
Petr Kulhánek
TJ JM Chodov B
18
Martin Charvát
Tamburello Praha
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.