Praha
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A - základní část
Skupina B - základní část
Skupina C - základní část
Semifinále - skupina A
Semifinále - skupina B
Skupina 10. - 15. místo
Finálový turnaj
Krajské školní ligy
František Urban
Mateřský klub
Iuventa Michalovce
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.2.2019
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
22.5. 18:00
AW220
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
23 : 32
21.5. 18:00
AW219
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
22 : 31
15.5. 10:30
AW218
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
23 : 26
14.5. 17:30
AW217
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
30 : 25
6.5. 16:30
AW197
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce
20 : 35
30.4. 17:00
AW196
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
35 : 24
29.4. 17:30
AW195
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
36 : 14
16.4. 17:30
AW175
Iuventa Michalovce - HC Zlín
32 : 16
13.4. 18:30
AW176
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce
20 : 34
2.4. 17:30
AW160
Iuventa Michalovce - SHK Veselí n.M.
29 : 22
26.3. 18:00
AW150
Baník Most - Iuventa Michalovce
25 : 30
27.2. 18:00
AW137
Sokol Poruba - Iuventa Michalovce
25 : 25
20.2. 17:30
AW130
Iuventa Michalovce - HC Plzeň
41 : 17
6.2. 17:30
AW115
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
34 : 25
31.1. 17:00
AW111
Slavia Praha - Iuventa Michalovce
24 : 19
23.1. 17:30
AW098
Zora Olomouc - Iuventa Michalovce
23 : 35
5.1. 17:30
AW085
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
31 : 23
12.12. 17:30
AW100
Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava
43 : 14
6.12. 16:00
AW084
HC Zlín - Iuventa Michalovce
18 : 31
11.11. 17:30
AW072
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
37 : 17
7.11. 17:00
AW069
SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce
25 : 32
31.10. 17:30
AW059
Iuventa Michalovce - Baník Most
28 : 22
24.10. 17:30
AW046
Iuventa Michalovce - Sokol Poruba
24 : 20
28.9. 17:30
AW039
HC Plzeň - Iuventa Michalovce
20 : 37
27.9. 18:00
AW054
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
17 : 30
26.9. 18:00
AW024
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
22 : 31
19.9. 17:30
AW020
Iuventa Michalovce - Slavia Praha
31 : 24
12.9. 18:00
AW009
ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce
24 : 30
5.9. 17:30
AW007
Iuventa Michalovce - Zora Olomouc
34 : 20
Další
Předchozí kola
Finálový turnaj - výsledky
video
online
Dukla - S.Vršovice
26 : 9
video
online
Dukla I - Úvaly
21 : 10
video
online
Házená Mělník A - Kutná Hora
15 : 6
video
online
Úvaly - S.Vršovice
11 : 11
video
online
Házená Mělník A - Dukla
14 : 20
video
online
Kutná Hora - Dukla I
11 : 27
video
online
Dukla - Úvaly
15 : 11
video
online
S.Vršovice - Kutná Hora
20 : 12
video
online
Dukla I - Házená Mělník A
20 : 11
video
online
Kutná Hora - Úvaly
11 : 18
video
online
Dukla I - Dukla
17 : 10
video
online
Házená Mělník A - S.Vršovice
19 : 13
video
online
Kutná Hora - Dukla
11 : 19
video
online
Úvaly - Házená Mělník A
15 : 11
video
online
S.Vršovice - Dukla I
8 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla I
5
5
0
0
109 : 50
10
2
Dukla
5
4
0
1
90 : 62
8
3
Úvaly
5
2
1
2
65 : 69
5
4
Házená Mělník A
5
2
0
3
70 : 74
4
5
S.Vršovice
5
1
1
3
61 : 92
3
6
Kutná Hora
5
0
0
5
51 : 99
0
Tabulka střelců
Jiří Vojtela
Dukla Praha I
102
Karel Líbal
Sokol Vršovice
100
Vojtěch Němejc
Spartak Příbram
96
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Líbal
Sokol Vršovice
18
Jiří Vojtela
Dukla Praha I
12
Václav Taitl
Sokol Úvaly A
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Strnad
Sokol Vršovice
16
Vojtěch Müller
Sokol Vršovice
12
Karel Líbal
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.