Praha
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.B
Rozpis soutěže
jaro - sk. B
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
7.5. 13:00
AB123
Talent Plzeň "B" - HBC Strakonice
32 : 31
20.3. 14:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
28 : 32
6.12. 15:00
AB059
Starý Plzenec - Olomouc
31 : 26
15.11. 11:30
AB037
Starý Plzenec - Jičín "B"
35 : 22
2 liga muži JZČ
30.4. 18:00
AC118
Třeboň - L.Vršovice
22 : 26
23.4. 18:00
AC112
S.Vršovice - Třeboň
30 : 20
6.12. 17:00
AC059
VŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 20
15.11. 10:00
AC037
VŠ Plzeň - Šťáhlavy
30 : 18
17.10. 18:00
AC029
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
31 : 22
19.9. 17:00
AC003
Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
19 : 19
2.liga muži SVČ
25.10. 16:00
AD033
HK Lovosice B - Jablonec
23 : 21
1.liga starší dorostenci
20.3. 10:00
AG096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
28 : 42
25.10. 14:00
AG033
HK Lovosice - Handball KP Brno
41 : 32
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 16:00
AH118
Třeboň - Sokol Nové Veselí B
32 : 22
19.9. 13:00
AH003
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá
23 : 19
1.liga mladší dorostenci
20.3. 12:00
AJ096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
32 : 35
25.10. 12:00
AJ033
HK Lovosice - Kopřivnice
32 : 30
2.liga mladší dorostenci Č
17.10. 14:00
AK029
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
19 : 26
Český pohár mužů
1.11. 17:00
AM064
H.Brod - Sokol Nové Veselí
31 : 30
Český pohár žen
17.11. 16:30
AN027
Astra - Sokol Písek
21 : 33
11.10. 16:00
AN013
Č.Budějovice - Kobylisy
20 : 21
Žákovská liga starších žáků
22.5. 15:20
AO259
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
22.5. 14:25
AO258
Zubří A - Talent A
23 : 28
22.5. 11:40
AO255
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
22.5. 08:55
AO252
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
22.5. 08:00
AO251
Karviná A - Dukla I
15 : 18
Žákovská liga starších žaček
12.3. 13:30
AP187
DHK B Most - Písek
12 : 17
12.3. 11:40
AP185
Písek - Cheb-CheLK
18 : 18
12.3. 08:00
AP181
Slavia - DHK B Most
20 : 9
1.liga ženy
30.4. 12:00
AR120
H.Brod - Otrokovice
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.turnaj, Mělník B, 5.6. - výsledky
video
online
Házená Mělník B - Chodov
7 : 20
video
online
Všenory - Kobylisy
0 : 10 k.
video
online
Chodov - Kutná Hora
14 : 12
video
online
Kobylisy - Házená Mělník B
8 : 22
video
online
Kutná Hora - Všenory
10 : 0 k.
video
online
Chodov - Kobylisy
25 : 7
video
online
Házená Mělník B - Všenory
10 : 0 k.
video
online
Kobylisy - Kutná Hora
8 : 18
video
online
Všenory - Chodov
0 : 10 k.
video
online
Kutná Hora - Házená Mělník B
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Chodov
20
19
0
1
370 : 188
38
2
Kutná Hora
19
15
0
4
337 : 169
30
3
Házená Mělník B
18
9
0
9
237 : 245
18
4
Všenory
20
7
0
13
172 : 242
14
5
Příbram
20
7
0
13
282 : 301
14
6
Kobylisy
19
1
0
18
146 : 399
2
Tabulka střelců
Václav Vodička
TJ JM Chodov
95
Jan Kohút
Spartak Příbram
87
Alexander Feglar
HC Všenory
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Rubín
Házená Mělník B
8
Tomáš Komrska
TJ JM Chodov
4
Josef Šíp
Spartak Příbram
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Štorkán
Spartak Příbram
18
Matěj Půhon
Sokol Kobylisy
12
Mikuláš Macur
HC Všenory
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.