Praha
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.B
Rozpis soutěže
jaro - sk. B
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Jaroslav Lorenc
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
6.1.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
20.3. 17:00
AC095
Libčice n. Vlt. - S.Vršovice
29 : 25
13.3. 16:00
AC085
L.Vršovice - Šťáhlavy
28 : 28
5.3. 13:30
AC080
Praha 4 - Č.Budějovice
36 : 23
13.12. 16:00
AC063
L.Vršovice - VŠ Plzeň
15 : 30
28.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Č.Budějovice
33 : 28
10.10. 18:30
AC019
Šťáhlavy - L.Vršovice
17 : 19
2.liga muži SVČ
14.5. 17:00
AD129
Loko Louny - Sokol Kobylisy
46 : 35
7.5. 17:00
AD122
TJ Sokol Bělá - Kolín
18 : 30
1.5. 16:00
AD120
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
40 : 26
23.4. 17:00
AD113
Ústí n.L. - Liberec
41 : 35
16.4. 11:00
AD106
Kolín - Jablonec
29 : 29
10.4. 17:00
AD086
Jablonec - 1.HC Pardubice
32 : 25
27.2. 15:00
AD076
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
41 : 33
21.2. 15:00
AD067
Slavia - Kolín
33 : 23
12.12. 17:00
AD062
Jablonec - Náchod "B"
22 : 17
5.12. 17:00
AD059
Loko Louny - Jablonec
35 : 27
24.10. 16:00
AD036
Liberec - Loko Louny
29 : 28
3.10. 17:00
AD017
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
33 : 21
27.9. 17:30
AD011
HK Lovosice B - Liberec
27 : 28
26.9. 17:00
AD010
TJ Sokol Bělá - Loko Louny
23 : 37
19.9. 17:00
AD004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
42 : 29
1.liga starší dorostenci
1.5. 14:00
AG120
HK Lovosice - Zlín
28 : 28
27.9. 15:30
AG011
HK Lovosice - Sokol Ostrava
33 : 22
2.liga starší dorostenci Č
14.5. 14:30
AH129
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
16.4. 13:00
AH106
TJ Sokol Úvaly - ELP Jablonec
37 : 15
10.4. 15:00
AH086
ELP Jablonec - 1.HC Pardubice
20 : 36
27.2. 12:30
AH076
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
35 : 23
12.12. 15:00
AH062
ELP Jablonec - Náchod
13 : 22
5.12. 14:30
AH059
Loko Louny - ELP Jablonec
42 : 26
19.9. 14:30
AH004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
28 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.turnaj, Mělník B, 5.6. - výsledky
video
online
Házená Mělník B - Chodov
7 : 20
video
online
Všenory - Kobylisy
0 : 10 k.
video
online
Chodov - Kutná Hora
14 : 12
video
online
Kobylisy - Házená Mělník B
8 : 22
video
online
Kutná Hora - Všenory
10 : 0 k.
video
online
Chodov - Kobylisy
25 : 7
video
online
Házená Mělník B - Všenory
10 : 0 k.
video
online
Kobylisy - Kutná Hora
8 : 18
video
online
Všenory - Chodov
0 : 10 k.
video
online
Kutná Hora - Házená Mělník B
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Chodov
20
19
0
1
370 : 188
38
2
Kutná Hora
19
15
0
4
337 : 169
30
3
Házená Mělník B
18
9
0
9
237 : 245
18
4
Všenory
20
7
0
13
172 : 242
14
5
Příbram
20
7
0
13
282 : 301
14
6
Kobylisy
19
1
0
18
146 : 399
2
Tabulka střelců
Václav Vodička
TJ JM Chodov
95
Jan Kohút
Spartak Příbram
87
Alexander Feglar
HC Všenory
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Rubín
Házená Mělník B
8
Tomáš Komrska
TJ JM Chodov
4
Josef Šíp
Spartak Příbram
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Štorkán
Spartak Příbram
18
Matěj Půhon
Sokol Kobylisy
12
Mikuláš Macur
HC Všenory
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.