Praha
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.B
Rozpis soutěže
jaro - sk. B
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
24.4. 16:00
AC111
L.Vršovice - Praha 4
22 : 34
2.4. 16:30
AC097
Košutka - Šťáhlavy
34 : 26
28.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Č.Budějovice
33 : 28
2.liga muži SVČ
30.4. 17:00
AD116
Loko Louny - Ústí n.L.
31 : 27
3.4. 11:00
AD100
Ústí n.L. - Kolín
35 : 25
13.12. 17:00
AD066
HK Lovosice B - Kolín
38 : 19
12.12. 17:00
AD061
Ústí n.L. - Slavia
30 : 26
21.11. 18:00
AD047
Liberec - Ústí n.L.
33 : 23
18.10. 17:00
AD029
Jablonec - TJ Sokol Bělá
32 : 20
3.10. 17:00
AD017
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
33 : 21
19.9. 17:00
AD004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
42 : 29
1.liga starší dorostenci
13.12. 15:00
AG066
HK Lovosice - Zubří
32 : 33
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 14:30
AH116
Loko Louny - Chodov
28 : 23
17.4. 16:00
AH103
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
17 : 20
18.10. 15:00
AH029
ELP Jablonec - TJ Sokol Bělá
30 : 25
19.9. 14:30
AH004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
28 : 33
1.liga mladší dorostenci
13.12. 13:00
AJ066
HK Lovosice - Zubří
24 : 35
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 12:00
AK116
Loko Louny - TJ Sparta Kutná Hora
35 : 30
24.4. 14:00
AK111
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly
27 : 30
17.4. 14:00
AK103
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
33 : 25
28.11. 16:00
AK051
S.Vršovice - Liberec
21 : 34
21.11. 16:00
AK047
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
33 : 29
19.9. 12:00
AK004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
34 : 35
Český pohár žen
11.10. 15:00
AN016
HC CHeLK - SVŠ Plzeň A
23 : 29
12.9. 17:00
AN008
HC CHeLK - Slavoj Tachov
24 : 14
Žákovská liga starších žáků
24.1. 16:00
AO069
HBC Strakonice - Nový Jičín
23 : 17
24.1. 14:00
AO067
HK Lovosice "A" - HBC Strakonice
18 : 20
24.1. 12:00
AO065
HBC Strakonice - Házená Mělník A
29 : 13
24.1. 10:00
AO063
Házená Mělník A - Nový Jičín
22 : 22
24.1. 08:00
AO061
Nový Jičín - HK Lovosice "A"
15 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.turnaj, Mělník B, 5.6. - výsledky
video
online
Házená Mělník B - Chodov
7 : 20
video
online
Všenory - Kobylisy
0 : 10 k.
video
online
Chodov - Kutná Hora
14 : 12
video
online
Kobylisy - Házená Mělník B
8 : 22
video
online
Kutná Hora - Všenory
10 : 0 k.
video
online
Chodov - Kobylisy
25 : 7
video
online
Házená Mělník B - Všenory
10 : 0 k.
video
online
Kobylisy - Kutná Hora
8 : 18
video
online
Všenory - Chodov
0 : 10 k.
video
online
Kutná Hora - Házená Mělník B
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Chodov
20
19
0
1
370 : 188
38
2
Kutná Hora
19
15
0
4
337 : 169
30
3
Házená Mělník B
18
9
0
9
237 : 245
18
4
Všenory
20
7
0
13
172 : 242
14
5
Příbram
20
7
0
13
282 : 301
14
6
Kobylisy
19
1
0
18
146 : 399
2
Tabulka střelců
Václav Vodička
TJ JM Chodov
95
Jan Kohút
Spartak Příbram
87
Alexander Feglar
HC Všenory
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Rubín
Házená Mělník B
8
Tomáš Komrska
TJ JM Chodov
4
Josef Šíp
Spartak Příbram
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Štorkán
Spartak Příbram
18
Matěj Půhon
Sokol Kobylisy
12
Mikuláš Macur
HC Všenory
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.