Praha
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.B
Rozpis soutěže
jaro - sk. B
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Jiří Studecký
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.4. 11:00
AC100
Zruč n.S. - Praha 4
21 : 30
20.3. 18:00
AC091
Šťáhlavy - Č.Budějovice
19 : 23
2.liga muži SVČ
23.4. 17:00
AD109
TJ Sokol Bělá - Slavia
24 : 30
19.3. 15:00
AD095
TJ Sokol Bělá - Jablonec
11 : 23
6.3. 16:00
AD081
HK Lovosice B - Loko Louny
25 : 31
10.10. 11:00
AD023
Kolín - Loko Louny
25 : 31
1.liga starší dorostenci
6.3. 14:00
AG081
HK Lovosice - Karviná
27 : 25
2.liga starší dorostenci Č
23.4. 13:00
AH109
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Šťáhlavy
22 : 26
20.3. 16:00
AH091
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Č.Budějovice
32 : 20
19.3. 13:00
AH095
TJ Sokol Bělá - ELP Jablonec
28 : 21
1.liga mladší dorostenci
6.3. 12:00
AJ081
HK Lovosice - Karviná
28 : 36
2.liga mladší dorostenci Č
23.4. 15:00
AK109
TJ Sokol Bělá p.B. - Sokol Šťáhlavy
35 : 34
3.4. 09:00
AK100
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Úvaly
36 : 27
20.3. 14:00
AK091
Sokol Šťáhlavy - Liberec
37 : 26
19.3. 11:00
AK095
TJ Sokol Bělá p.B. - S.Vršovice
18 : 27
2.liga ženy Z
9.4. 12:30
AS105
HBC Strakonice - Ústí n.L.
25 : 19
21.11. 13:00
AS054
TJ Sokol Bělá - HC CHeLK
25 : 20
2.liga ženy V
28.2. 17:00
AT082
DHK Pardubice - Olomouc
30 : 27
1.liga mladší dorostenky - západ
29.4. 17:30
AVA125
J.Hradec - Háje
24 : 29
4.10. 13:00
AVA016
Písek - Slavia
18 : 27
1.liga mladší dorostenky - východ
28.2. 15:00
AVB082
DHK Pardubice - Olomouc
15 : 24
Přebor Prahy mužů
20.5. 20:15
BA077
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
28 : 38
Přebor Prahy žen
8.5. 16:00
BB068
Háje - Astra B
24 : 25
5.5. 18:15
BB070
Praha 4 - Radlice
15 : 23
Spol. přebor st. žáků sk.B
30.4. 12:20
CG026
Všenory - Házená Mělník B
9 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.turnaj, Mělník B, 5.6. - výsledky
video
online
Házená Mělník B - Chodov
7 : 20
video
online
Všenory - Kobylisy
0 : 10 k.
video
online
Chodov - Kutná Hora
14 : 12
video
online
Kobylisy - Házená Mělník B
8 : 22
video
online
Kutná Hora - Všenory
10 : 0 k.
video
online
Chodov - Kobylisy
25 : 7
video
online
Házená Mělník B - Všenory
10 : 0 k.
video
online
Kobylisy - Kutná Hora
8 : 18
video
online
Všenory - Chodov
0 : 10 k.
video
online
Kutná Hora - Házená Mělník B
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Chodov
20
19
0
1
370 : 188
38
2
Kutná Hora
19
15
0
4
337 : 169
30
3
Házená Mělník B
18
9
0
9
237 : 245
18
4
Všenory
20
7
0
13
172 : 242
14
5
Příbram
20
7
0
13
282 : 301
14
6
Kobylisy
19
1
0
18
146 : 399
2
Tabulka střelců
Václav Vodička
TJ JM Chodov
95
Jan Kohút
Spartak Příbram
87
Alexander Feglar
HC Všenory
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Rubín
Házená Mělník B
8
Tomáš Komrska
TJ JM Chodov
4
Josef Šíp
Spartak Příbram
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Štorkán
Spartak Příbram
18
Matěj Půhon
Sokol Kobylisy
12
Mikuláš Macur
HC Všenory
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.