Praha
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.B
Rozpis soutěže
jaro - sk. B
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
15.5. 17:00
AE131
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
12.5. 19:00
AE118
Juliánov - Házená Tišnov
36 : 40
7.5. 17:00
AE122
Sokol V. Meziříčí - Maloměřice
29 : 29
3.4. 10:30
AE099
Hustopeče - SK Kuřim
37 : 26
19.3. 15:00
AE096
Bohunice - Házená Tišnov
32 : 30
13.3. 17:00
AE085
Házená Tišnov - Ivančice
29 : 22
21.2. 17:00
AE071
Házená Tišnov - Sokol II.Prostějov
36 : 36
13.12. 10:30
AE062
Hustopeče - Sokol II.Prostějov
29 : 26
6.12. 17:00
AE058
Telnice - Házená Tišnov
31 : 30
29.11. 10:30
AE051
Hustopeče - Telnice
29 : 21
28.11. 17:00
AE054
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
24 : 39
18.10. 17:00
AE025
Telnice - Ivančice
24 : 31
28.9. 15:30
AE012
Maloměřice - Juliánov
27 : 34
2.liga muži SM13
6.3. 16:00
AF111
Tatran Litovel B - Šumperk
39 : 28
1.liga starší dorostenci
24.4. 13:00
AG112
Handball KP Brno - HBC Strakonice 1921
29 : 29
2.liga starší dorostenci M
7.5. 15:00
AI122
Sokol V. Meziříčí - Žeravice
35 : 32
12.12. 15:00
AI064
Sokol Telnice - Vsetín
23 : 47
6.12. 15:00
AI058
Sokol Telnice - Litovel
30 : 33
18.10. 15:00
AI025
Sokol Telnice - HK Ivančice
24 : 26
2.liga mladší dorostenci M
15.5. 15:00
AL131
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 30
1.5. 15:00
AL118
Sokol Juliánov - Litovel
26 : 36
19.3. 13:00
AL096
Bohunice - Litovel
28 : 30
5.3. 13:00
AL083
Bohunice - Napajedla
48 : 40
Český pohár mužů
13.9. 16:00
AM049
Ivančice - Hustopeče
34 : 24
Žákovská liga starších žáků
20.2. 15:40
AO139
S.Vršovice - KP Brno A
22 : 9
20.2. 14:00
AO137
Házená Mělník A - S.Vršovice
18 : 27
20.2. 12:20
AO135
S.Vršovice - Jičín
18 : 17
20.2. 09:50
AO132
Dukla I - S.Vršovice
23 : 17
20.2. 09:00
AO131
KP Brno A - Házená Mělník A
20 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
17.4. 13:00
AUB111
HK Hodonín - HC Ostrava
20 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.turnaj, Mělník B, 5.6. - výsledky
video
online
Házená Mělník B - Chodov
7 : 20
video
online
Všenory - Kobylisy
0 : 10 k.
video
online
Chodov - Kutná Hora
14 : 12
video
online
Kobylisy - Házená Mělník B
8 : 22
video
online
Kutná Hora - Všenory
10 : 0 k.
video
online
Chodov - Kobylisy
25 : 7
video
online
Házená Mělník B - Všenory
10 : 0 k.
video
online
Kobylisy - Kutná Hora
8 : 18
video
online
Všenory - Chodov
0 : 10 k.
video
online
Kutná Hora - Házená Mělník B
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Chodov
20
19
0
1
370 : 188
38
2
Kutná Hora
19
15
0
4
337 : 169
30
3
Házená Mělník B
18
9
0
9
237 : 245
18
4
Všenory
20
7
0
13
172 : 242
14
5
Příbram
20
7
0
13
282 : 301
14
6
Kobylisy
19
1
0
18
146 : 399
2
Tabulka střelců
Václav Vodička
TJ JM Chodov
95
Jan Kohút
Spartak Příbram
87
Alexander Feglar
HC Všenory
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Rubín
Házená Mělník B
8
Tomáš Komrska
TJ JM Chodov
4
Josef Šíp
Spartak Příbram
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Štorkán
Spartak Příbram
18
Matěj Půhon
Sokol Kobylisy
12
Mikuláš Macur
HC Všenory
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.