Praha
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Podzim
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Karel Liška
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy žen
20.3. 15:30
BB029
Mělník - Střešovice S
16 : 31
Spol. přebor st. žáků sk.A
14.5. 15:00
CF040
L.Vršovice - AŠ Ml. Boleslav
16 : 26
14.5. 13:40
CF038
Házená Mělník A - L.Vršovice
19 : 12
14.5. 13:00
CF037
AŠ Ml. Boleslav - Úvaly
20 : 14
14.5. 11:40
CF035
L.Vršovice - Úvaly
17 : 13
14.5. 11:00
CF034
Házená Mělník A - AŠ Ml. Boleslav
24 : 15
14.5. 09:40
CF032
Úvaly - Házená Mělník A
8 : 21
14.5. 09:00
CF031
AŠ Ml. Boleslav - Dukla Praha
15 : 13
Přebor mladšího žactva - podzim
25.10. 15:30
CM120
Úvaly - Házená Mělník A
11 : 16
25.10. 14:50
CM119
Zruč n.S. - Příbram
9 : 9
25.10. 14:10
CM118
Kutná Hora - Úvaly
10 : 19
25.10. 13:30
CM117
Příbram - Házená Mělník A
8 : 11
25.10. 12:50
CM116
Kutná Hora - Zruč n.S.
19 : 7
25.10. 12:10
CM115
Příbram - Úvaly
6 : 16
25.10. 11:30
CM114
Házená Mělník A - Zruč n.S.
20 : 6
25.10. 10:50
CM113
Příbram - Kutná Hora
8 : 15
25.10. 10:10
CM112
Zruč n.S. - Úvaly
2 : 21
25.10. 09:30
CM111
Kutná Hora - Házená Mělník A
11 : 13
Přebor starších žáků - podzim
13.9. 13:50
CN009
Házená Mělník A - AŠ Ml. Boleslav
14 : 15
13.9. 13:10
CN008
Kutná Hora - Příbram
18 : 12
13.9. 11:50
CN006
Házená Mělník A - Příbram
29 : 4
13.9. 11:10
CN005
AŠ Ml. Boleslav - Kutná Hora
11 : 11
13.9. 09:50
CN003
Házená Mělník A - Kutná Hora
20 : 13
13.9. 09:10
CN002
Příbram - AŠ Ml. Boleslav
7 : 19
13.9. 08:30
CN001
Házená Mělník A - Házená Mělník B
28 : 3
Společná regionální liga mužů
13.9. 16:30
CR002
Wendy Mělník - HK B Most
24 : 19
Společný přebor starších žákyň
30.4. 11:15
CZ064
Sokol Bělá - Liberec
5 : 19
30.4. 10:35
CZ063
Házená Mělník - TJ Turnov
9 : 13
2.4. 11:50
CZ056
Sokol Bělá - TJ Turnov
10 : 15
2.4. 11:10
CZ055
Házená Mělník - Liberec
14 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
2. turnaj, 25.10.2015, Slavia - výsledky
video
online
Slavia - Kobylisy II
23 : 17
video
online
Háje - S.Vršovice
18 : 14
video
online
Kobylisy II - S.Vršovice
10 : 32
video
online
Háje - Slavia
13 : 23
video
online
Kobylisy II - Háje
20 : 27
video
online
S.Vršovice - Slavia
27 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
6
5
0
1
126 : 96
10
2
S.Vršovice
6
4
0
2
132 : 102
8
3
Háje
6
3
0
3
104 : 114
6
4
Kobylisy II
6
0
0
6
98 : 148
0
Tabulka střelců
Tereza Štěpániková
Sokol Kobylisy II
46
Kateřina Martinková
Sokol Vršovice
41
Kristýna Kadeřábková
Sokol Vršovice
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Hana Kosařová
HC Háje
10
Tereza Štěpániková
Sokol Kobylisy II
6
Kateřina Martinková
Sokol Vršovice
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Janečková
Sokol Kobylisy II
8
Petra Škvorová
DHC Slavia Praha
6
Tereza Štěpániková
Sokol Kobylisy II
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.