Praha
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
15.11. 16:00
AC041
L.Vršovice - H.Brod
26 : 30
2.liga muži SVČ
30.4. 15:00
AD118
Ml. Boleslav - Sokol Kobylisy
38 : 20
24.4. 17:30
AD110
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
29 : 29
16.4. 17:00
AD108
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
31 : 26
20.3. 17:00
AD091
Slavia - Liberec
28 : 38
19.3. 14:00
AD092
Ml. Boleslav - Loko Louny
22 : 31
6.3. 17:30
AD083
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
35 : 29
21.2. 17:30
AD070
1.HC Pardubice - Loko Louny
19 : 24
12.12. 17:00
AD065
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
19 : 23
29.11. 17:00
AD053
1.HC Pardubice - Kolín
31 : 23
21.11. 11:00
AD045
Kolín - Sokol Kobylisy
24 : 23
8.11. 17:00
AD055
Slavia - HK Lovosice B
28 : 25
10.10. 17:00
AD021
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
25 : 28
2.liga starší dorostenci Č
24.4. 13:30
AH110
1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
33 : 18
6.3. 13:30
AH083
1.HC Pardubice - Chodov
39 : 29
21.2. 13:30
AH070
1.HC Pardubice - Loko Louny
20 : 20
29.11. 13:00
AH053
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
28 : 23
21.11. 13:00
AH045
TJ Sokol Úvaly - Sokol Nové Veselí B
26 : 14
1.11. 15:00
AH049
Náchod - TJ Sokol Šťáhlavy
27 : 21
2.liga mladší dorostenci Č
24.4. 15:30
AK110
1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
31 : 25
16.4. 15:00
AK108
TJ Sokol Bělá p.B. - 1.HC Pardubice
25 : 24
6.3. 15:30
AK083
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 30
21.2. 15:30
AK070
1.HC Pardubice - Loko Louny
39 : 30
20.2. 11:00
AK071
Lokomotiva Vršovice - Náchod
22 : 22
12.12. 15:00
AK065
TJ Sokol Bělá p.B. - HBC Strakonice
28 : 26
5.12. 14:15
AK057
HBC Strakonice - 1.HC Pardubice
41 : 25
29.11. 15:00
AK053
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
32 : 33
21.11. 15:00
AK045
TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
31 : 26
15.11. 14:00
AK041
Lokomotiva Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 26
1.11. 13:00
AK049
Náchod - Sokol Šťáhlavy
30 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
DHC SVŠ Plzeň B - Astra B
20 : 25
video
online
Střešovice S - Radlice
35 : 21
video
online
Mělník - Praha 4
24 : 11
video
online
Astra C - Sokol Šťáhlavy
26 : 23
video
online
Háje - Střešovice A
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Střešovice S
18
17
0
1
538 : 346
34
2
DHC SVŠ Plzeň B
18
14
0
4
477 : 422
28
3
Astra B
18
11
3
4
406 : 370
25
4
Střešovice A
18
10
2
6
403 : 379
22
5
Háje
18
8
3
7
395 : 368
19
6
Radlice
18
8
1
9
366 : 384
17
7
Mělník
18
5
3
10
317 : 359
13
8
Astra C
18
5
1
12
334 : 387
11
9
Sokol Šťáhlavy
18
4
0
14
346 : 421
8
10
Praha 4
18
1
1
16
292 : 438
3
Tabulka střelců
Monika Cihlářová
DHC SVŠ Plzeň B
171
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
123
Ivana Sládková
Tatran Střešovice S
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Kheková
Tatran Střešovice S
31
Marcela Kaloušová
SK Praha 4
20
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dana Tumová
Astra Praha B
16
Ivana Šturmová
TJ Radlice
14
Olga Rodina
Tatran Střešovice S
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.