Praha
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Rozpis soutěže
Turnaje
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
15.11. 16:00
AC041
L.Vršovice - H.Brod
26 : 30
2.liga muži SVČ
30.4. 15:00
AD118
Ml. Boleslav - Sokol Kobylisy
38 : 20
24.4. 17:30
AD110
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
29 : 29
16.4. 17:00
AD108
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
31 : 26
20.3. 17:00
AD091
Slavia - Liberec
28 : 38
19.3. 14:00
AD092
Ml. Boleslav - Loko Louny
22 : 31
6.3. 17:30
AD083
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
35 : 29
21.2. 17:30
AD070
1.HC Pardubice - Loko Louny
19 : 24
12.12. 17:00
AD065
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
19 : 23
29.11. 17:00
AD053
1.HC Pardubice - Kolín
31 : 23
21.11. 11:00
AD045
Kolín - Sokol Kobylisy
24 : 23
8.11. 17:00
AD055
Slavia - HK Lovosice B
28 : 25
10.10. 17:00
AD021
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
25 : 28
2.liga starší dorostenci Č
24.4. 13:30
AH110
1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
33 : 18
6.3. 13:30
AH083
1.HC Pardubice - Chodov
39 : 29
21.2. 13:30
AH070
1.HC Pardubice - Loko Louny
20 : 20
29.11. 13:00
AH053
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
28 : 23
21.11. 13:00
AH045
TJ Sokol Úvaly - Sokol Nové Veselí B
26 : 14
1.11. 15:00
AH049
Náchod - TJ Sokol Šťáhlavy
27 : 21
2.liga mladší dorostenci Č
24.4. 15:30
AK110
1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
31 : 25
16.4. 15:00
AK108
TJ Sokol Bělá p.B. - 1.HC Pardubice
25 : 24
6.3. 15:30
AK083
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 30
21.2. 15:30
AK070
1.HC Pardubice - Loko Louny
39 : 30
20.2. 11:00
AK071
Lokomotiva Vršovice - Náchod
22 : 22
12.12. 15:00
AK065
TJ Sokol Bělá p.B. - HBC Strakonice
28 : 26
5.12. 14:15
AK057
HBC Strakonice - 1.HC Pardubice
41 : 25
29.11. 15:00
AK053
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
32 : 33
21.11. 15:00
AK045
TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
31 : 26
15.11. 14:00
AK041
Lokomotiva Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 26
1.11. 13:00
AK049
Náchod - Sokol Šťáhlavy
30 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
8. turnaj, 1.5.2016, Slavia - výsledky
video
online
Astra - Slavia A
4 : 23
video
online
Slavia B - Kobylisy II A
10 : 8
video
online
S.Vršovice - TJ Turnov
13 : 3
video
online
Kobylisy II A - Slavia A
13 : 21
video
online
S.Vršovice - Astra
17 : 8
video
online
TJ Turnov - Slavia B
2 : 10
video
online
Astra - Kobylisy II A
12 : 21
video
online
Slavia A - TJ Turnov
31 : 1
video
online
Slavia B - S.Vršovice
12 : 10
video
online
TJ Turnov - Kobylisy II A
5 : 23
video
online
Slavia B - Astra
8 : 10
video
online
S.Vršovice - Slavia A
8 : 20
video
online
TJ Turnov - Astra
7 : 12
video
online
Kobylisy II A - S.Vršovice
15 : 7
video
online
Slavia A - Slavia B
24 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia A
30
30
0
0
585 : 142
60
2
Háje
30
25
0
5
354 : 204
50
3
Kobylisy II A
30
19
0
11
403 : 333
38
4
S.Vršovice
30
17
0
13
315 : 295
34
5
Astra
30
12
2
16
282 : 324
26
6
Slavia B
30
10
1
19
236 : 298
21
7
TJ Turnov
30
5
1
24
164 : 382
11
8
Kobylisy II B
30
0
0
30
113 : 474
0
Tabulka střelců
Veronika Holečková
DHC Slavia Praha A
158
Sofia Michaličková
Sokol Kobylisy II A
135
Natálie Nekardová
HC Háje
115
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Nekardová
HC Háje
23
Denisa Hrabětová
Astra Praha
9
Sofia Michaličková
Sokol Kobylisy II A
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Štěpánka Hatašová
TJ Turnov
12
Vendula Vrbková
Sokol Kobylisy II A
8
Michaela Strnadová
Astra Praha
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.