Praha
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
15.11. 16:00
AC041
L.Vršovice - H.Brod
26 : 30
2.liga muži SVČ
30.4. 15:00
AD118
Ml. Boleslav - Sokol Kobylisy
38 : 20
24.4. 17:30
AD110
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
29 : 29
16.4. 17:00
AD108
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
31 : 26
20.3. 17:00
AD091
Slavia - Liberec
28 : 38
19.3. 14:00
AD092
Ml. Boleslav - Loko Louny
22 : 31
6.3. 17:30
AD083
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
35 : 29
21.2. 17:30
AD070
1.HC Pardubice - Loko Louny
19 : 24
12.12. 17:00
AD065
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
19 : 23
29.11. 17:00
AD053
1.HC Pardubice - Kolín
31 : 23
21.11. 11:00
AD045
Kolín - Sokol Kobylisy
24 : 23
8.11. 17:00
AD055
Slavia - HK Lovosice B
28 : 25
10.10. 17:00
AD021
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
25 : 28
2.liga starší dorostenci Č
24.4. 13:30
AH110
1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
33 : 18
6.3. 13:30
AH083
1.HC Pardubice - Chodov
39 : 29
21.2. 13:30
AH070
1.HC Pardubice - Loko Louny
20 : 20
29.11. 13:00
AH053
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
28 : 23
21.11. 13:00
AH045
TJ Sokol Úvaly - Sokol Nové Veselí B
26 : 14
1.11. 15:00
AH049
Náchod - TJ Sokol Šťáhlavy
27 : 21
2.liga mladší dorostenci Č
24.4. 15:30
AK110
1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
31 : 25
16.4. 15:00
AK108
TJ Sokol Bělá p.B. - 1.HC Pardubice
25 : 24
6.3. 15:30
AK083
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 30
21.2. 15:30
AK070
1.HC Pardubice - Loko Louny
39 : 30
20.2. 11:00
AK071
Lokomotiva Vršovice - Náchod
22 : 22
12.12. 15:00
AK065
TJ Sokol Bělá p.B. - HBC Strakonice
28 : 26
5.12. 14:15
AK057
HBC Strakonice - 1.HC Pardubice
41 : 25
29.11. 15:00
AK053
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
32 : 33
21.11. 15:00
AK045
TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
31 : 26
15.11. 14:00
AK041
Lokomotiva Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 26
1.11. 13:00
AK049
Náchod - Sokol Šťáhlavy
30 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.turnaj, Mělník B, 5.6. - výsledky
video
online
Házená Mělník B - Chodov
7 : 20
video
online
Všenory - Kobylisy
0 : 10 k.
video
online
Chodov - Kutná Hora
14 : 12
video
online
Kobylisy - Házená Mělník B
8 : 22
video
online
Kutná Hora - Všenory
10 : 0 k.
video
online
Chodov - Kobylisy
25 : 7
video
online
Házená Mělník B - Všenory
10 : 0 k.
video
online
Kobylisy - Kutná Hora
8 : 18
video
online
Všenory - Chodov
0 : 10 k.
video
online
Kutná Hora - Házená Mělník B
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Chodov
20
19
0
1
370 : 188
38
2
Kutná Hora
19
15
0
4
337 : 169
30
3
Házená Mělník B
18
9
0
9
237 : 245
18
4
Všenory
20
7
0
13
172 : 242
14
5
Příbram
20
7
0
13
282 : 301
14
6
Kobylisy
19
1
0
18
146 : 399
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.