Praha
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Spol. přebor st. žáků sk.B
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Krajské školní ligy
Václav Škarda
Mateřský klub
HK Chomutov
Rok narození
1994
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
11.10. 17:30
AC023
Praha 4 - VŠ Plzeň
24 : 23
2.liga muži SVČ
28.11. 17:00
AD050
Ústí n.L. - Loko Louny
32 : 32
1.liga starší dorostenci
7.5. 16:00
AG123
Talent Škoda JS Plzeň - HBC Strakonice 1921
34 : 35
1.liga mladší dorostenci
7.5. 14:00
AJ123
Talent Škoda JS Plzeň - V. Bystřice
34 : 37
4.10. 15:00
AJ014
HK B Most - Zubří
24 : 33
Žákovská liga starších žaček
17.1. 16:15
AP070
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
11 : 14
17.1. 14:25
AP068
Poruba - Cheb-CheLK
15 : 13
17.1. 12:35
AP066
DHK Litovel - Poruba
23 : 23
17.1. 10:45
AP064
HK Sptk Ústí n.L. - Poruba
26 : 21
17.1. 08:55
AP062
Poruba - Zlín A
10 : 26
2.liga ženy Z
12.3. 18:00
AS096
Astra - Kobylisy B
27 : 28
28.2. 17:00
AS081
HC CHeLK - Milevsko
24 : 15
21.2. 13:00
AS074
Ústí n.L. - Kobylisy B
23 : 25
14.2. 14:00
AS067
Slavoj Tachov - Turnov
22 : 17
28.10. 16:00
AS033
HC CHeLK - S.Vršovice B
28 : 21
24.10. 17:00
AS028
Ústí n.L. - HC CHeLK
21 : 23
1.liga starší dorostenky - západ
12.3. 16:00
AUA096
Astra Praha - Kobylisy
21 : 33
5.3. 13:00
AUA085
Kobylisy - HC Plzeň
26 : 25
22.11. 13:00
AUA052
Kobylisy - TJ AŠ Mladá Boleslav
35 : 19
17.10. 13:30
AUA019
HC Plzeň - Kobylisy
30 : 23
1.liga mladší dorostenky - západ
10.4. 14:30
AVA104
DHK Baník Most - Písek
19 : 23
5.3. 11:00
AVA085
Kobylisy - HC Plzeň
20 : 22
21.2. 15:00
AVA074
HK Spartak Ústí n.L. - Kobylisy
22 : 20
12.12. 10:30
AVA062
Háje - Písek
33 : 12
22.11. 11:00
AVA052
Kobylisy - Slavoj Žirovnice
26 : 21
17.10. 15:30
AVA019
HC Plzeň - Kobylisy
17 : 25
4.10. 12:30
AVA014
DHK Baník Most - S.Vršovice
27 : 26
Přebor Prahy mužů
1.11. 20:30
BA034
Čambavamba - Praha 4 "B"
24 : 31
Přebor Prahy žen
19.10. 18:45
BB025
Radlice - Praha 4
16 : 12
Přebor Prahy starších žáků
3.10. 15:35
BC044
Dukla I - S.Vršovice
15 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
7. turnaj, 7.11.2015, Chodov - výsledky
video
online
Dukla - Chodov
28 : 12
video
online
S.Vršovice - Dukla I
7 : 18
video
online
Kobylisy - L.Vršovice
0 : 23
video
online
Dukla I - Chodov
24 : 9
video
online
Kobylisy - Dukla
1 : 32
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice
7 : 20
video
online
Dukla - Dukla I
11 : 13
video
online
Chodov - L.Vršovice
18 : 15
video
online
S.Vršovice - Kobylisy
20 : 2
video
online
L.Vršovice - Dukla I
8 : 20
video
online
S.Vršovice - Dukla
12 : 8
video
online
Kobylisy - Chodov
2 : 23
video
online
L.Vršovice - Dukla
4 : 17
video
online
Dukla I - Kobylisy
32 : 3
video
online
Chodov - S.Vršovice
10 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla I
30
30
0
0
654 : 193
60
2
Dukla
30
24
0
6
614 : 229
48
3
S.Vršovice
30
21
0
9
490 : 255
42
4
L.Vršovice
30
13
0
17
344 : 458
26
5
Chodov
30
12
0
18
379 : 466
24
6
Všenory
30
5
0
25
228 : 519
10
7
Kobylisy
30
0
0
30
59 : 648
0
Tabulka střelců
Lukáš Kaplan
Dukla Praha I
126
Renim Atala
Lokomotiva Vršovice
112
Martin Rakouský
Dukla Praha
109
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renim Atala
Lokomotiva Vršovice
14
Jáchym Klečánek
Dukla Praha
12
Zdeněk Ježek
Dukla Praha I
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Půhon
Sokol Kobylisy
18
Josef Kuchař
Dukla Praha
16
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.